فروشگاه اینترنتی قشم
فروشگاه اینترنتی قشم

تلویزیون شیائومی جایگاه شماره یک را در چین برای پنج دوره متوالی حفظ کرد

شیائومی به تازگی گزارش مالی خود را برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ منتشر کرده است و یکی از آنها بازوی تلویزیون هوشمند است که به گفته وی در بین ۵ برند برتر دنیا قرار دارد و برند شماره یک در چین است. در حقیقت تلویزیون شیامی جایگاه شماره یک را در چین برای پنج دوره متوالی حفظ کرد.

تلویزیون شیائومی

تلویزیون شیائومی جایگاه شماره یک را در چین برای پنج دوره متوالی حفظ کرد

تلویزیون شیائومی

آخرین داده های Avi Cloud یا AVC حجم فروش کل بازار تلویزیون های رنگی در چین را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ به ۹٫۹۶۳ میلیون واحد رسانده است. این شرکت فاش کرد که شیائومی حدود ۱٫۸۳۶ میلیون دستگاه را در چین ارایه کرده است که ۱۸٫۴٪ از بازار تلویزیون چین است. اگرچه شیائومی فاش نکرد که تعداد واحدهای این چینی را در چین چگونه ارایه می کند، اما گفت که در کل ۲٫۷ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. این بدان معناست که در Q1 تقریباً ۸۶۴،۰۰۰ دستگاه در خارج از چین عرضه شده است.

داده ها نشان می دهد که شیائومی چقدر در بازار تلویزیون های هوشمند تأثیرگذار بوده است زیرا اکنون رهبری آن به پنج ربع متوالی افزایش یافته است. این شرکت در سال ۲۰۱۹ از اجرای چشمگیر بهره مند شد و با وجود همه گیری COVID 19 ، همه چیز برای غول فناوری چینی در همه بخش ها به دنبال پیشرفت است.

سهم بازار این شرکت در سه ماهه اول به طور پیوسته افزایش یافت ، از ۱۷٫۴ درصد در ژانویه به ۲۰٫۲ درصد در ماه مارس. سهم بازار فروش در ماه مارس نشان دهنده افزایش ۳۳٪ در سال است.

نظر شما درباره عملکرد شیائومی در بازار تلویزیون ها چیست؟

دیدگاه‌ها (۰)

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم